Harmonogram

Dzisiaj prezentujemy harmonogram przygotowań do II Akademickich Mistrzostw Geoinformatycznych – GIS Challenge 2018 oraz wstępny harmonogram samego wydarzenia.

Informacje o wszystkich najważniejszych datach znajdziecie  na stronie gischallenge.com w zakładce Informacje Ogólne. Rejestracja na GIS Challenge 2018 rozpocznie się 15 stycznia 2018 i potrwa do połowy marca, kiedy to zostaną rozesłane wiadomości z potwierdzeniem zakwalifikowania do udziału. Termin opłat związanych z uczestnictwem upływa 30 kwietnia, a już 16 maja ruszają II Akademickie Mistrzostwa Geoinformatyczne – GIS Challenge 2018.

W ramach samego wydarzenia, tak jak w roku ubiegłym czekają na Was Warsztaty prowadzone na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS. Szczegółowe informacje na odnośnie tematyki warsztatów zostaną podane w oddzielnym Komunikacie. Zapisy na Warsztaty odbędą się w marcu.

Drugi dzień GIS Challenge 2017 rozpocznie się uroczystym otwarciem II Akademickich Mistrzostw Geoinformatycznych oraz prelekcjami zaproszonych gości. Po południu przewidziano zawody próbne. Dzień trzeci to rywalizacja zgłoszonych zespołów. Podobnie jak w roku ubiegłym planowane są dwa etapy: eliminacje, w których wystartują wszystkie przyjęte do udziału drużyny oraz finał – dla 10 najlepszych zespołów. Wszystkie wydarzenia drugiego i trzeciego dnia Mistrzostw, podobnie jak w roku ubiegłym będą odbywały się w hotelu Victoria.

Szczegółowe informacje dot. harmonogramu GIS Challenge 2018 będą aktualizowane na stronie gischallenge.com

Autorka tekstu: Joanna Borowska-Pakuła